A 2. játéknap utáni összesített eredmények:

40. Pest Megyei Ifjúsági Sakkverseny  1. korcsoport      
Szervező(k) : Pest Megyei Sakkszövetség            
                   
Sz Név   Klub 1.ford 2.ford 3.ford 4.ford 5.ford Össz
1 Farkas Sara F Dunaharaszti 4 6       10
2 Balazsi Bence   Telki 5 5       10
3 Nemeth Laura F Nagykáta 5 3,5       8,5
4 Toth  Fanni F Nagykáta 4 4       8
5 Kajari Kornel   Galgavidék 3,5 4       7,5
6 Czibula István   Ócsa 7 -       7
7 Balazs Szabina F Budapest - 7       7
8 Vass Tamás   Hajdúböszörmény 4 -       4
9 Mutier Luca F Galgavidék - 4       4
10 Toth Vince   Galgavidék 3,5 -       3,5
11 Benedicty Andras   Telki - 3,5       3,5
12 Molnar Laszlo Levente   Szolnok 3 -       3
13 Nagy Robert   Dunaharaszti 3 -       3
14 Szilagyi Zsombor   Galgavidék 3 -       3
15 Baltas Boglarka   Veres 3 -       3
16 Zsigar Gyula   Nagykáta - 3       3
17 Edes Laszlo   Nagykáta - 3       3
18 Rottek Lilla F Veres - 3       3
19 Lenart Kinga F Veres 1 2       3
20 Visnyovszky Sara F Veres - 1       1

 

40. Pest Megyei Ifjúsági Sakkverseny 2. korcsoport            
Szervező(k) : Pest Megyei Sakkszövetség            
                   
Sz Név ÉLŐ Klub 1.ford 2.ford 3.ford 4.ford 5.ford Össz
1 Boszormenyi Gergo 0 Nagykáta 5 6       11
2 Balazs Sztella Anna 1170 Budapest 5,5 5,5       11
3 Kenyo Zsofia 1101 Nagykáta 4,5 5,5       10
4 Szarvas Nora 0 Nagykáta 5 4,5       9,5
5 Lenart Dorka 0 Veres 5 4       9
6 Torocsik Ferenc 0 Veres Református 4 4,5       8,5
7 Horvath Kende 0 Benkő István Ref Ált.Isk. 4 4       8
8 Olajos Anna 0 Nagykáta 4 4       8
9 Ferenczi Attila 0 Nagykáta 4 4       8
10 Hernadi Almos 0 Nagykáta 4 4       8
11 Nagy Botond Arpad 0 Budajenő 3 4       7
12 Nagy Darinka 0 Veres 2,5 4       6,5
13 Palinkas Gergely 0 Veres 3 3,5       6,5
14 Szovati Milan 0 Veres 3 3,5       6,5
15 Zsimrik Zsombor 1376 Kecskemét 6 -       6
16 Geszler Adam 0 Óbuda - 6       6
17 Kmett Kristof 0 Galgavidék 3 3       6
18 Ferku Donat   Kisvárda 5 -       5
19 Gyocsi Tifani 0 Veres 2,5 2       4,5
20 Nagy Benedek 0 Budajenő - 4       4
21 Balazsi Zoltan   Telki 3,5 -       3,5
22 Dezso Edmond   Szada 3 -       3
23 Szilagyi Akos   Galgavidék 3 -       3
24 Molnar Lili   Szolnok 2,5 -       2,5
25 Telek Antal   Göd 2,5 -       2,5
26 Szalkai Kinga Nikoletta 0 Veres 1,5 1       2,5
27 Marozsan Tamas 0 Veres - 2       2
28 Boros Denes 0 Veres - 2       2
29 Visnyovszki Adam 0 Veres 0 0       0

 

40. Pest Megyei Ifjúsági Sakkverseny 3-4 korcsoport                     
                     
Rk. Name Gr Rtg Club/City 1.f 2.f 3.f 4.f 5.f Össz
1 Zolyomi Levente  4 0 Boldog 6,5 7       13,5
2 Aczel-Szabo Csongor  3 1165 Kecskemét 5,5 6       11,5
3 Besenyi Daniel  3 1565 Nagykáta 6 5,5       11,5
4 Makay Mark Janos  3 1291 Sárkány - 7,5       7,5
5 Turbucz Timea  3 0 Nagykáta 2,5 5       7,5
6 Toth Lili  4 1274 Nagykáta - 6       6
7 Kiss Levente 3 0 Nagykáta 4 -       4
8 Puskas Peter  3 0 Óbuda - 3       3
9 Boszormenyi Daniel  4 0 Nagykáta - 3       3
10 Jando Anna 3 0 Nagykáta 2 -       2
11 Racz Bendeguz Mate 3 1065 Dunaharaszti 1,5 -       1,5
12 Edes Gergely Istvan  3 0 Nagykáta - 1       1
13 Balazs Lena  4 0 Jászfényszaru - 1       1
14 Bakos Mate 3 0 Göd 0 -       0