Kezdőlap

Legtöbb versenyzőt indító egyesületek/iskolák:

  Nagykáta Veresegyház Galgavidék
1.versenynap 12 9 5
2.versenynap 15 11 3
3.versenynap 14 9 15
4.versenynap      
5.versenynap      
Összesen 41 29 23

3. versenynap utáni egyéni összesítés:

40. Pest Megyei Ifjúsági Sakkverseny  1. korcsoport      
Szervező(k) : Pest Megyei Sakkszövetség            
                   
Sz Név   Klub 1.ford 2.ford 3.ford 4.ford 5.ford Össz
1 Farkas Sara F Dunaharaszti 4 6 6     16
2 Balazsi Bence   Telki 5 5 4     14
3 Balazs Szabina F Budapest - 7 5,5     12,5
4 Kajari Kornel   Galgavidék 3,5 4 4,5     12
5 Toth  Fanni F Nagykáta 4 4 4     12
6 Nemeth Laura F Nagykáta 5 3,5 3,5     12
7 Nagy Robert   Dunaharaszti 3 - 5     8
8 Mutier Luca F Galgavidék - 4 4     8
9 Szilagyi Zsombor   Galgavidék 3 - 4,5     7,5
10 Toth Vince   Galgavidék 3,5 - 4     7,5
11 Czibula István   Ócsa 7 - -     7
12 Edes Laszlo   Nagykáta - 3 3     6
13 Rottek Lilla F Veres - 3 3     6
14 Lenart Kinga F Veres 1 2 3     6
15 Virág Levente   Dunakeszi - - 4     4
16 Vass Tamás   Hajdúböszörmény 4 - -     4
17 Balazs Nandor   Homoktövis Ált.Isk - - 3,5     3,5
18 Benedicty Andras   Telki - 3,5 -     3,5
19 Toth Tamas   Galgavidék - - 3     3
20 Molnar Laszlo Levente   Szolnok 3 - -     3
21 Baltas Boglarka   Veres 3 - -     3
22 Zsigar Gyula   Nagykáta - 3 -     3
23 Deme-Mayer Benett   Galgavidék - - 2,5     2,5
24 Galambos Balint   Galgavidék - - 2     2
25 Lukacs Mate   Galgavidék - - 1     1
26 Visnyovszky Sara F Veres - 1 -     1
27 Polatschek Réka F Jászfényszaru - - 0     0
40. Pest Megyei Ifjúsági Sakkverseny 2. korcsoport            
Szervező(k) : Pest Megyei Sakkszövetség            
                   
Sz Név ÉLŐ Klub 1.ford 2.ford 3.ford 4.ford 5.ford Össz
1 Boszormenyi Gergo 0 Nagykáta 5 6 5,5     16,5
2 Balazs Sztella Anna 1170 Budapest 5,5 5,5 5     16
3 Szarvas Nora 0 Nagykáta 5 4,5 6     15,5
4 Torocsik Ferenc 0 Veres Református 4 4,5 5,5     14
5 Kenyo Zsofia 1101 Nagykáta 4,5 5,5 4     14
6 Olajos Anna 0 Nagykáta 4 4 4     12
7 Hernadi Almos 0 Nagykáta 4 4 4     12
8 Lenart Dorka 0 Veres 5 4 3     12
9 Nagy Botond Arpad 0 Budajenő 3 4 4     11
10 Horvath Kende 0 Benkő István Ref Ált.Isk. 4 4 2,5     10,5
11 Palinkas Gergely 0 Veres 3 3,5 3,5     10
12 Kmett Kristof 0 Galgavidék 3 3 3     9
13 Nagy Darinka 0 Veres 2,5 4 2     8,5
14 Nagy Benedek 0 Budajenő - 4 4     8
15 Ferenczi Attila 0 Nagykáta 4 4 -     8
16 Dezso Edmond   Szada 3 - 4,5     7,5
17 Szilagyi Akos   Galgavidék 3 - 4     7
18 Szovati Milan 0 Veres 3 3,5 -     6,5
19 Zsimrik Zsombor 1376 Kecskemét 6 - -     6
20 Geszler Adam 0 Óbuda - 6 -     6
21 Toth G.Brigitta   Galgavidék - - 5     5
22 Gyocsi Tifani 0 Veres 2,5 2 0,5     5
23 Ferku Donat   Kisvárda 5 - -     5
24 Boros Denes 0 Veres - 2 2     4
25 Balazsi Zoltan   Telki 3,5 - -     3,5
26 Kosovits Milan   Galgavidék - - -     0
27 Nagy Levente   Galgavidék - - 3     3
28 Janvari Benedek   Veres - - 3     3
29 Szalkai Kinga Nikoletta 0 Veres 1,5 1 0,5     3
30 Golya Mate   Néri Szt.Fülöp Ált.Isk - - 2,5     2,5
31 Molnar Lili   Szolnok 2,5 - -     2,5
32 Telek Antal   Göd 2,5 - -     2,5
33 Marozsan Tamas 0 Veres - 2 -     2
34 Visnyovszki Adam 0 Veres 0 0 -     0
40. Pest Megyei Ifjúsági Sakkverseny 3-4 korcsoport                     
                     
Rk. Name Gr Rtg Club/City 1.f 2.f 3.f 4.f 5.f Össz
1 Zolyomi Levente  4 0 Boldog 6,5 7 5     18,5
2 Aczel-Szabo Csongor  3 1165 Kecskemét 5,5 6 5     16,5
3 Besenyi Daniel  3 1565 Nagykáta 6 5,5 4     15,5
4 Turbucz Timea  3 0 Nagykáta 2,5 5 4     11,5
5 Kiss Levente 3 0 Nagykáta 4 - 5,5     9,5
6 Makay Mark Janos  3 1291 Sárkány - 7,5       7,5
7 Boszormenyi Daniel  4 0 Nagykáta - 3 3,5     6,5
8 Megyeri Martin 4 1318 Budapest - - 6     6
9 Toth Lili  4 1274 Nagykáta - 6       6
10 Jando Anna 3 0 Nagykáta 2 - 3     5
11 Edes Gergely Istvan  3 0 Nagykáta - 1 3,5     4,5
12 Szilagyi Dora 3   Galgavidék - - 4     4
13 Fekete Zalan 4 1231 Galgavidék - - 3     3
14 Polatschek Peter 4   Jászfényszaru - - 3     3
15 Fekete Gitta 3   Galgavidék - - 3     3
16 Balazs Lena  4 0 Jászfényszaru - 1 2     3
17 Puskas Peter  3 0 Óbuda - 3       3
18 Polatschek Dominik 3   Jászfényszaru - - 1,5     1,5
19 Racz Bendeguz Mate 3 1065 Dunaharaszti 1,5 -       1,5
20 Bakos Mate 3 0 Göd 0 -       0