Díjazás: 1-3 érem, oklevél, 1- 6 oklevelet Sakkvilág lapot kapott. Sorsolás után Pest megye 10 éves sakktörténetét kapta:

  1. : Halmos Csenge, Kincses Dorka (Veresegyház)
  2. : Kovács Milén (Pécel), Németh Laura (Nagykáta)

 

 

 

VÉGEREDMÉNYEK:

  1. korcsoport
  2. Gonye László Bálint (Bp. Baptista Sakkiskola), 2. Vass Tamás (Hajdúböszörmény). 3. Hegedüs Nándor (Dunaharaszti)
  3. Farkas Róza (Dunaharaszti), 2. Varga Lila (Veresegyház), 3. Fodor Laura (Pécel)

CSAPAT:  FIÚ – 1. A királyok (Balázs, Hegedüs, Farkas),  2. Dunakeszi Körösi ( Erdős, Rabóczki, Szöllősi),  3. Bajnok 1 ( Szeremi, Hinkelmann, Szabó )

LÁNY: 1. Veresegyház 7 (Varga, Kincses), 2. Veresegyház 3,  3. Veresegyház 4

 

  1. korcsoport
  2. Bella Zoltán (ART 3F), 2. Dezső Edmond (Szada), 3. Ferenczi Attila (Nagykáta)
  3. Bende Enikő Tünde (Bp. Panonnhalmi Á. I.), 2. Farkas Sára (Dunaharaszti), 3. Kovács Milána (Pécel)

CSAPAT:  FIÚ - 1. Sakk-matt ( Dezső, Törőcsik, Hernádi), 2.  Sakk bajnokok (Virág, Balázsi, Szabó), 3.  Dunakeszi Körösi ( Bettenbuch, Schmidt, Visnyovszki)

LÁNY: 1. Nyertesek ( Farkas, Németh), 2. Sakk zsenik (Kovács, Tóth),  3. Veresegyház 5 ( Gyócsi, Baltás)

 

                                                         III. korcsoport

  1. Édes Gergely (Jászberény), Pálinkás Gergely (Gödöllő), 3. Boros Dénes (Veresegyház)
  2. Balázs Stella Bp.), Balázs Szabina (Bp.),  3. Nagy Darinka  (Veresegyház)

CSAPAT:  Fiú – 1. Veresegyház felső ( Boros, Madár, Pálinkás)

LÁNY: 1. Vámpír tündérek ( Balázs Sztella, Balázs Szabina)

  1. korcsoport
  2. Varga Ádám (Veresegyház), 2. Kemény Benjamin (MTK), 3. Tóth Balázs (Bp. Czirma Gy. Á. I.)

 

Pest Megyei Ifjúsági korcsoportos sakkverseny 2. forduló 2019. november 16. Szada.

Eredmények:

1.korcsoport

2. korcsoport

3-4 korcsoport

Csapatverseny eredmények:

3. korcsoport lány:

1. Vámpír tündérek
Balázs Sztella 4,5
Balázs Szabina: 5,5
Összesen: 10

3. korcsoport fiúk:

1. Nagykáta

Besenyi Dániel 6
Édes Gergely István 4
Benkő Csanád Botond 6
Összesen 16

2. Veres 7.

Boros Dénes 3
Madár Koppány 2
Lénárt Dorka 3
Összesen: 8

2. korcsoport lány:

1. Nagykáta

Németh Laura 4
Szarvas Nóra 6
Összesen 10

2. Veres 6.

Lénárt Kinga 3
Gyócsi Tifani 3,5
Összesen 6,5

3. Sakk Hörik

Kovács Miléna 3
Fodor Tímea 2,5
Összesen: 5,5

2. korcsoport fiúk:

1. NaBu

Dezső Edmond Bence 4,5
Fehér Botond 6,5
Gólya Máté 3,5
Összesen: 14,5

2. Nagykáta

Törőcsik Ferenc 5
Hernádi Álmos 5
Ferenczi Attila 4
Összesen: 14

3. Sakk-matt

Virág Levente 3
Schmidt Botond 4
Bettenbuk Regő 3,5
Összesen: 10,5

1. korcsoport lányok:

1. Veres 3

Majoros Virág 2,5
Varga Lilla 3
Összesen: 5,5

2. Veres 4

Birta Zsófia 1,5
Hajdú Hédi 1,5
Összesen: 3

1. korcsoport fiúk:

1. Nagykáta

Édes László 4
Szántai Ákos 4
Tímár Máté 7
Összesen: 15

2. Dunaharaszti Bástyák

Nagy Róbert 4,5
Hegedűs Nándor 4,5
Farkas Róza 5
Összesen: 14

3. Villám

Erdős Csongor 4,5
Komlóssi Kristóf 4
Raboczki Gellért Mátyás 5
Összesen: 13,5

Következő verseny:

Pest Megyei ifjúsági egyéni sakkverseny 3. forduló 2019. november 30. szombat 10.00 Szada, Általános Iskola

Diákolimpia időpontok:

1-2. korcsoport:      2020. január 11 szombat 10.00
3-6. korcsoport:      2020. január 25. szombat 10.00
Csapat:                  2020. február 1. szombat 10.00

Helyszín:     Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium 2170 Aszód, Régész út 34.             

Országos döntők időpontja:

       amatőr 3-6 korcsoport:                                   2020. április 3-5.
       Csapatverseny:                                              2020. április 9-11.
       1-2 korcsoport, és 3-6 értékszámos:                2020. május 1-3             
Versenykiírást közzétesszük a honlapon, amikor azt aláírja a Magyar Diáksport Szövetség, várhatóan november végéig.

 
41. Pest megyei gyerek sakkverseny
2019. október 19-én a tervezett 2. forduló ELMARAD
 
ÚJ IDŐPONTOK: 
2. FORDULÓ 2019. NOVEMBER 16. Szada (Dózsa Gy út 63)
3. FORDULÓ  2019. NOVEMBER 30. Szada (Dózsa Gy út 63)
41. Pest megyei gyerek sakkverseny
2019. október 19-én a tervezett 2. forduló ELMARAD
 
ÚJ IDŐPONTOK: 
2. FORDULÓ 2019. NOVEMBER 16. Szada (Dózsa Gy út 63)
3. FORDULÓ  2019. NOVEMBER 30. Szada (Dózsa Gy út 63)

2019. szeptember 21. szombat 10.00 Szada Általános Iskola

Eredmények:

1. korcsoport

2. korcsoport

3-4 korcsoport

Csapatverseny eredmények:

1. korcsoport

1. Vácisok 13 pont

Borhi-Bodócs Botond, Hegedűs Zsombor, Szarvas Máté

2. Hangyafutó 8 pont

Holes Zsombor, Salát Boldizsár, Raboczky Mátyás

2. korcsoport

Lányok:

1. Női mesterjelöltek 10,5 pont

Németh Laura, Szarvas Nóra

2. A két ellenfél 7 pont

Lénárt Kinga, Farkas Sára

Fiúk:

1. Nyerő csapat pont 14 pont

Dezső Edmund Bence, Ferenczi Attila, Gólya Máté

2. Fortnite 10 pont

Kmett Kristóf, Holes Bence, Horváth Kende

3. Vegyes csapat 9,5 pont

Balázsi Bence, Virág Levente, Gyócsi Tifani

3-4 korcsoport

1. A három sakkőr 12 pont

Salát Fülöp, Varga Ádám, Benkő Csanád

 

 

EMLÉKÉT MEGŐRIZZÜK!

11. Nógrádi Attila emlékverseny

(1983. IV. 28. – 2008)

 

1.) A Sakkverseny célja: Emléket állítani a fiatalon elhunytnak, aki 1993-tól a haláláig az Alagi DSK sakkozója volt. Amatőr sakksport fejlődésnek és Dunakeszi város jó hírének segítése.

2.) A Sakkverseny rendezője: Id. Nógrádi József, Alagi DSK, Pest megyei Sakkszövetség

3.) Időpont, helyszín: 2019. április 27. (szombat) 10:00-tól.
Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium (Bazsant Vince utca 10.)

4.) Sakkverseny résztvevői:

I-II. korcsoport: 2008 után született lányok, fiúk
III-IV. korcsoport: 2004-2007 között született lányok, fiúk
Felnőttek: 2000-élő pontig.

5.) Játékidő: 2x 15 perc, 7 fordulós svájci rendszerben, a létszámtól függően változás lehetséges.

6.) Nevezés: id. Nógrádi Józsefnél, telefonszám: 06 30 600 7034; Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen, illetve honlapon keresztül www.pestmegyeisakk.hu.
(120 sakkversenyzőt tudunk fogadni), április 26-án 17:00 óráig.
Helyszíni nevezésnél + 500 Ft-ot kell fizetni.

7.) Díjazás:

I-II. kcs: 6 000 – 4 000 – 3 000 Ft
III-IV. kcs.: 8 000 – 6 000 – 5 000 Ft
Felnőttek: 30 000 – 20 000 – 10 000 Ft
 A győztesek kupát kapnak, 1-3 érmet, 1-6 oklevelet és Sakkvilág lapot kap.
Pénzdíjakat, felnőtt kupát id. Nógrádi József biztosítja. Különdíjak is lehetnek.

8.) Költségek: A nevezési díj= I-IV kcs. 1 500 Ft/fő, felnőtteknél 2 500 Ft/fő, amit a helyszínen kell befizetni. A jelentkezések lezárása 9:45-ig. A versenybírókat, egyéb költségeket, Pest megyei Sakkszövetség fizeti.

9.) Egyebek: versenyteremben a játékosoknál a mobiltelefon megszólalása a parti vesztésével jár.

 

  1. március 05. Id. Nógrádi József - ADSK